Розклад тренінгів

расширенные ревмер

1 серпня; 29 серпня

Розширені реанімаційні заходи

Якщо Вашому пацієнтові стало погано? Як негайно надати допомогу? Про це ми поговоримо на тренінгу «Розширені реанімаційні заходи». Лише для медичних працівників!

zenit1

8 серпня

Перша допомога в спорті

На тренінгу «Перша допомога в спорті» Ви навчитеся виконувати серцево-легеневу реанімацію, надавати першу допомогу у разі потоплення та типових травм спортсменів, накладати спортивні пов’язки.

1430257924_Thinkstoc

9 серпня

Перша допомога дітям за невідкладних станів

Коли необхідно викликати швидку? У малюка почалися судоми – як бути? Відповідаємо на всі питання і навчаємо правильно надавати першу допомогу до приїзду швидкої!

istock_000022982044xxxlarge

15 серпня

Перша допомога у разі ДТП

На занятті велика кількість часу приділена практичній частині. Під час тренінгу використовується спеціалізоване манекенне та демонстраційне обладнання, «поранення», також симуляційна кров.

da2abc179988462ba27754c6cbc1ca52

16 серпня

Перша допомога у разі травми

Людина випала з вікна – що робити? Як правильно зупинити кровотечу у разі колотих, різаних і вогнепальних поранень? Як надати допомогу у разі перелому чи вивиху? Як транспортувати пораненого?

BLSAnons

16 серпня

Перша допомога за невідкладних станів

Боїтеся, що з Вашими близькими може трапитись нещастя? Як розпізнати інфаркт та інсульт? Відповіді на всі ці питання Ви отримаєте на тренінгу!

lori0002289463bigwww1 (1)

22 серпня

Азбука дитячої безпеки

Яка небезпека чекає на дитину вдома та на вулиці? Що кожна дитина має знати про власну безпеку? Як допомогти собі чи іншому?
Ми відповідаємо на всі запитання!

221

23 серпня

Перша допомога дітям у разі травми

Що робити, якщо малюк впав? Як надати першу допомогу при забитті, вивиху, переломі? Як зупинити кровотечу? Як правильно надати першу допомогу при опіках? Що робити, якщо дитина випила Доместос?

DSC_2282-1

29 серпня

Домедична допомога під час пологів поза стаціонаром

Найбезпечніше місце народження дитини – пологовий стаціонар. Але якщо пологи почались раптово і швидко прогресують в невідповідному для цього місці? Тоді безпека матері і дитини залежить від тих людей, котрі знаходяться поруч.

фара

30 серпня

Перша допомога в умовах віддаленої місцевості

Що робити, якщо Ваш товариш зірвався зі скелі? Як транспортувати пораненого перетятою місцевістю?

Відповіді на ці питання є на нашому тренінгу!

Для постійних клієнтів діє система лояльності, детальніше за телефоном: +380978080884

Фото та відео тренінгів

Останні статті та новини