Розклад тренінгів

da2abc179988462ba27754c6cbc1ca52

7 червня

Перша допомога у разі травми

Людина випала з вікна – що робити? Як правильно зупинити кровотечу у разі колотих, різаних і вогнепальних поранень? Як надати допомогу у разі перелому чи вивиху? Як транспортувати пораненого?

1430257924_Thinkstoc

13 червня

Перша допомога дітям за невідкладних станів

Коли необхідно викликати швидку? У малюка почалися судоми – як бути? Відповідаємо на всі питання і навчаємо правильно надавати першу допомогу до приїзду швидкої!

221

14 червня

Перша допомога дітям у разі травми

Що робити, якщо малюк впав? Як надати першу допомогу при забитті, вивиху, переломі? Як зупинити кровотечу? Як правильно надати першу допомогу при опіках? Що робити, якщо дитина випила Доместос?

AR160729706

14 червня

Перша допомога на воді

Тренінг відбувається на території басейну. Всім учасникам необхідно мати з собою змінний одяг. В межах тренінгу всі учасники працюють з «постраждалими» на воді.

расширенные ревмер

20 червня

Розширені реанімаційні заходи

Якщо Вашому пацієнтові стало погано? Як негайно надати допомогу? Про це ми поговоримо на тренінгу «Розширені реанімаційні заходи». Лише для медичних працівників!

istock_000022982044xxxlarge

21 червня

Перша допомога у разі ДТП

На занятті велика кількість часу приділена практичній частині. Під час тренінгу використовується спеціалізоване манекенне та демонстраційне обладнання, «поранення», також симуляційна кров.

zenit1

27 червня

Перша допомога в спорті

На тренінгу «Перша допомога в спорті» Ви навчитеся виконувати серцево-легеневу реанімацію, надавати першу допомогу у разі потоплення та типових травм спортсменів, накладати спортивні пов’язки.

фара

28 червня

Перша допомога в умовах віддаленої місцевості

Що робити, якщо Ваш товариш зірвався зі скелі? Як транспортувати пораненого перетятою місцевістю?

Відповіді на ці питання є на нашому тренінгу!

DSC_2282-1

4 липня

Домедична допомога під час пологів поза стаціонаром

Найбезпечніше місце народження дитини – пологовий стаціонар. Але якщо пологи почались раптово і швидко прогресують в невідповідному для цього місці? Тоді безпека матері і дитини залежить від тих людей, котрі знаходяться поруч.

BLSAnons

5 липня

Перша допомога за невідкладних станів

Боїтеся, що з Вашими близькими може трапитись нещастя? Як розпізнати інфаркт та інсульт? Відповіді на всі ці питання Ви отримаєте на тренінгу!

first_aid_c_ingimage

13 липня

Курс «Юний парамедик»

Чи ставили Ви собі запитання, чи зможе Ваша дитина викликати швидку, якщо це необхідно? Що малюк робитиме, якщо він отримав травму, але Вас немає поряд?

Чи зможе він надати першу допомогу собі або Вам, якщо знадобиться?

Для постійних клієнтів діє система лояльності, детальніше за телефоном: +380978080884

Фото та відео тренінгів

Останні статті та новини